Jak obdarovat ženu?

Obdarovat ženu při jakékoliv příležitosti může být pro živočišný druh zvaný muž nejednou problém. Zejména když jde o chlapa s mužským viděním světa. Protože takový si při představě daru vybaví dejme tomu:

–          pozvání na pivo

–          lístky na fotbal nebo hokej

–          a podobné nesmysly.
kytice tulipánů

Což jsou logicky věci, s nimiž se u žen uspěje jenom zřídkakdy. Protože ženy jsou z jiné planety a ani velký panák rumu je zrovna neomráčí. Aspoň ne v dobrém.

A proto teď může být čtenář podobného typu rád, že má někoho jako jsem já. Který mu právě tady poradím, jak to zaonačit.

Nuže, chlape toho výše zmíněného druhu! Klidně https://www.marcal.cz/poteste-svou-vyvolenou-darem/, ovšem vězte, že tento dar musí být vhodný. Ne, nemusíte se bát, že něco takového nedokážete sehnat, protože je to i ve vašich silách. Existují totiž i věci, jimiž zabodujete univerzálně, netřeba tak hledat něco úplně extra.

Klidně stačí, když darujete vámi zvolené ženě:

1)      květiny

2)      nějaké ty svíčky a dekorativní předměty

3)      vstupenky na divadelní představení

4)      parfém nebo šperk

5)      či víkend v relaxačním centru či lázních
duhové růže

S květinami nelze neuspět, a tyto mají navíc výhodu i v tom, že je lze nejen snadno pořídit, ale lze je klidně koupit i na poslední chvíli přes internet a nechat je doručit až do těch pravých rukou, dekorace také vesměs udělají radost, a to nejlépe té ženě, jež si ráda vyzdobuje byt. Divadelní představení, jež bylo zmíněno, by mělo být zásadně na úrovni a onen víkendový pobyt by měl být zaměřen na to, aby si obdarovaná žena během tohoto hlavně odpočinula. A co se parfému či šperku týče, neměli byste především škudlit a vše se jistě v dobré obrátí.

Ovšem jestli chcete dát své (nebo i nesvé, tedy cizí) ženě něco vpravdě originálního, klidně popusťte uzdu své fantazii. Ovšem v tom případě myslete na to, co má dotyčná ráda, čím byste se jí mohli zavděčit. Což už chce přece jenom vyvinutí jistého úsilí. A také plácnutí se přes kapsu. Protože je třeba věnovat jí v předstihu tolik pozornosti, abyste odhalil její sny a touhy, jež nejsou vždy nezbytně patrné na první pohled, je třeba jí naslouchat a podle zjištěného pak patřičný dar volit. Aby to nedopadlo jako v onom vtipu o sluchové vadě mužů. Kdy žena říká: „Válet se mi tu nebudeš. Napřed spolu umyjeme nádobí a pak půjdeš vyluxovat to, co po tobě zbylo na koberci. A půjdeme na to hned!“ A muž z toho kvůli svému zmíněnému nedostatku slyší pouze: „Válet se spolu… na koberci… a to hned.“

 

Jak obdarovat ženu?
3.8 (75.56%)9